poniedziałek, 10 listopada 2014

Konferencja, Nowe trendy w architekturze wnętrz

Byłam. Pierwsze takie spotkanie w moim krótkim blogowym życiu:) Wielu ciekawych wystawców.
Nareszcie przy okazji konferencji mogłam się spotkać z Agą z Lifestylowych inspiracji :) I tak oto spędziłyśmy miło czas. Niestety nie zabrałam ze sobą lampy, a oświetlenie w hotelu jest kiepskie, dlatego zrobiłam kilka zdjęć m.in katalogów w domu.


Najbardziej utkwiła mi w pamięci firma TON  producent przepięknych, klasycznych krzeseł oraz stołów.  Produkują meble w  nowoczesnym stylu, wykonane z wysokiej jakości materiałów techniką ręcznego gięcia. Podczas spotkania była okazja do bezpośredniej rozmowy z przedstawicielem marki jak i przetestować dostępne modele krzeseł.  Duży plus dla firmy za piękny, przejrzysty katalog z dużą ilością zdjęć. 


 przepiękne zdjęcie udostępnione podczas konferencji przez firmę TON.

Przepiękne fotele można było znaleźć w ofercie firmy Sits.   Meble wykonane z wysokiej jakości tkanin, w bogatej kolorystyce.  Nawet najbardziej wybredny klient znalazłby dla swojego wnętrza satysfakcjonujące rozwiązanie. Szkoda, że mieli ograniczone możliwości transportowe- ich kanapy i narożniki robią wrażenie:)


Firma Flügger "At home & Ocean Colors" przedstawiła nową kolekcję farb oraz tapet, możecie sobie wyobrazić co się wtedy ze mną działo:)  Szarości i biele w różnych odcieniach.  Jak dopasować kolor do wnętrza, jak optycznie powiększyć lub zmniejszyć pokój?  Wszelkich informacji udzielą na miejscu w sklepie, który również można znaleźć w Szczecinie.  Nie wiedziałam, że jest tak dużo odcieni bieli. 

Szukasz oświetlenia do swojego domu? Sprawdź tutaj


Chors:"Światło zmienia przestrzeń" - firma, która zajmuje się bezpośrednią dystrybucją oświetlenia. Moim zdaniem odpowiednie świetlenie to połowa sukcesu w kwestii uzyskania ładnego wnętrza. Dobrze dobrana żarówka, odpowiedni odcień oraz moc mają znaczenie.  Szkoda, że u siebie nie mogę "poszaleć" z oświetleniem, ale kiedyś z pewnością to nastąpi:)

Pozostali wystawcy:

Grupa Nowy Styl 
Siedle
MT Partner
SITS
Cad Projekt K&A
Atlantic
ApplyFlock
Technistone
Terma

Virtus

2 komentarze:

  1. Moje zdjęcia wyszły fatalnie tak więc cieszę się z Twojej fotorelacji , fajnie było spotkać się i miło spędzić czas. Przesyłam uściski :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. :* mnie również Aguś:) jak zawsze moja odpowiedź pół roku później:)

      Usuń

Dziękuję za odwiedziny:)