piątek, 8 kwietnia 2016

Mieszkanie w kamienicy

 http://www.svenskfast.se/

Przeglądając setki zdjęć w internecie w poszukiwaniu kolejnego pięknego wnętrza w stylu skandynawskim natrafiłam na to mieszkanie. Wiecie co mnie urzekło na samym początku? Zdziwice się ponieważ był to balkon.
Od zawsze tak mam, że przechodząc ulicami Szczecina patrzę na balkony. Wyobrażam sobie później co się kryje za balkonem, jakie wnętrze, jaki styl. W moim mieście jest wiele pięknych kamienic, które kryją w sobie historię sprzed kilkudziesięciu lat. A w nich piekne mieszkania, z wysokimi sufitami, elegancką sztukaterią, wielkimi oknami i dębową podłogą lub trzeszczącym pod nogami parkietem ułozonym w jodełkę. Uwielbiam tego typu wnętrza. Mieszkanie,które dziś Wam pokazuję łączy w sobie prawie wszystkie te cechy, które wymieniłam. Dodatkowym elementem są nowoczesne meble i szkło w sypialni. Wszystko ze sobą idealnie współgra.Jedynym minusem jaki tu dostrzegam to kominek- a raczej jego forma i projekt. Jak Wam się podoba?  Bo ja już pakuję walizki.

http://www.svenskfast.se/http://www.svenskfast.se/http://www.svenskfast.se/http://www.svenskfast.se/http://www.svenskfast.se/http://www.svenskfast.se/http://www.svenskfast.se/ http://www.svenskfast.se/

Photos from Svenskfast

6 komentarzy:

 1. Bardzo fajny post :)

  Zapraszam do siebie http://senjakmarzenie.blogspot.com/2016/04/przechowywanie-w-sypialni.html#more

  https://www.facebook.com/senjakmarzenie/

  OdpowiedzUsuń
 2. Mogłabym się wprowadzić. Bardzo mi się podoba:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Przepiękne jasne wnętrze! Super rozwiązania, przytulnie i funkcjonalnie! Jestem zachwycona

  OdpowiedzUsuń
 4. Przepiękne wnętrza, bardzo mi się podoba to że jest tam tak jasno i przytulnie! Mam tylko pytanie, z czego są podłogi? bardzo mi się podobają!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny:)