wtorek, 23 lutego 2016

Pokój dziecka- pudełka # wyprawka część trzecia

W pokoju małego I. brakuje tylko pudełek do przechowywania drobnych gadżetów i zabawek. Chciałabym żeby przy okazji pełniły funkcję dekoracyjną i "wniosły" odrobinę koloru. Na rynku dostępne są piękne skrzynie, kosze, kartonowe ozdobne pudła czy worki wykonane z materiału lub papieru. Jest w czym wybierać. Ze względu na skosy w sypialni i brak prostej ściany (za wyjątkiem tej przy, której stoi komoda i łóżeczko) nie mam możliwości przymocowania półek czy fajnych szafek. W oko wpadło mi kilka fajnych pudełek, ale ciężko jest mi się zdecydować. Może macie je u siebie? Gdzie chowacie zabawki i gadżety maluszków?

 

 3 komentarze:

 1. cudności :) kupuj kochana póki możesz, potem dziecię dorasta i tak wszystko wywala na zewnątrz z pudełek :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To może kupię dwa komplety, żeby przekładał z jednego pudełka do drugiego itd. :) Niech nacieszą me oko choć przez jakiś czas;D

   Usuń
 2. Moje oko pudełka też cieszyły na początku, póki maluchy spały i nie były mobilne:) Później najlepiej sprawdzały się kosze z wikliny i worki z materiału, które mogły przesuwać i ciągnąć po podłodze do woli, bez większych szkód. Ostatnio w HM zdobyłam świetny pojemnik/ worek na zabawki. Sprawdza się doskonale i ma ciekawe kolory.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny:)