piątek, 5 lutego 2016

Fotel do karmienia #wyprawka część pierwsza

http://jysk.pl/salon-jadalnia/fotele/fotel-bujany-ejer-sklejka-bezowy
Powoli zaczynamy urządzać pokój dla I. Większość mebli/ dodatków mieliśmy już kupione, teraz czas na przyjemność jaką jest dekorowanie pokoju. Jakiś czas temu zawitał do naszego mieszkania nowy fotel Ikea Strandmon, myślałam, że będzie pełnił funkcję fotela do karmienia, ale postanowiliśmy urządzić kącik dla I. w naszej sypialni, a tam nie ma dla niego miejsca.
W zasadzie mieszkanie mamy spore (po podłodze około 85m2) jednak połowę zajmują skosy pod, które nie da rady nic zmieścić oprócz komody Malm, a i tak pozostaje za plecami niewykorzystana przestrzeń. Także urządzanie mieszkania w takim układzie to nie lada wyczyn. Kombinuję jak mogę:)Karmienie małego na łóżku też nie wchodzi w grę ponieważ,aby się do niego dostać trzeba się mocno schylać, a z niemowlakiem takich akrobacji wykonywać nie zamierzam. Dlatego postanowiłam poszukać nowego fotela. Ma być "lekki" w swojej konstrukcji ponieważ przestrzeń w sypialni jest dość mała, niska i nie chciałabym, aby fotel zdominował to miejsce. Druga kwestia oparcie pod głowę. Myślałam, że skuszę się na bujany fotel stylizowany na wzór Eames, ale ten z kolei nie ma oparcia. Kupię go jednak w późniejszym okresie :) Podsumowując przy wyborze fotela do karmienia brałam pod uwagę: wygodę, cenę, design. Zobaczcie co przygotowałam. Może macie jakieś spostrzeżenia odnośnie idealnego fotela do karmienia?


http://jysk.pl/salon-jadalnia/fotele/fotel-bujany-ejer-sklejka-bezowy
 Jysk

 http://jysk.pl/salon-jadalnia/fotele/fotel-bujany-viby-z-regulacja-z-podnoz 


http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/50078464/
Ikea

http://www.antresola-galeria.pl/pl/

Antresola meble i dodatki


http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/00305614/#/00300428
Ikea 
http://jysk.pl/salon-jadalnia/fotele/fotel-price-star-lak-brzoza-naturalna
Jysk 


http://jysk.pl/salon-jadalnia/fotele/fotel-gedser-material-piaskowy
Jysk 

http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/40100875/#/20040241

Ikea

3 komentarze:

 1. Ja miałam fotel coś w rodzaju tego z Ikei czy Jysku. Dobrze się sprawdził;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Pupa powinna być raczej wysoko, więc 2 ostatnie:)
  Małgorzata

  OdpowiedzUsuń
 3. Jestem na tym samym etapie, bralam dokładnie te same fotele pod uwagę. Wszystkie nawet przetestowałam, na tyle ile mogłam. 1 pozycja jest ok, można głowę oprzeć, ale stwierdziłam że przydały by się wygodniejsze podłokietniki. 2 odpadła ze względu na brak możliwości oparcia głowy, zresztą mój mąż powiedział że kupujemy fotel aby spełniał swoją ważna funkcję, a nie fajnie wyglądał :-) 3 myślałam że będzie w 100% idealna...ale niestety ciężko wstaje się z tego fotela, mając jeszcze dziecko na rękach :-( 4 całkiem nieźle się siedzi, i powiedzmy że wstawanie nie sprawia dużego problemu. 6 fotel był mega nie wygodny, a jeśli chodzi o ostatni to minusem jest poduszka która się wysuwa podczas siedzenia, trzeba by było przyszyc jakieś rzepy :-)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny:)