wtorek, 22 grudnia 2015

Niech ten czas będzie dla Was wyjątkowyTrwają przygotowania do najpiękniejszej nocy w roku. Magiczny czas. Dla nas w tym roku jeszcze bardziej wyjątkowy. Mam w sobie tyle spokoju, że mogę obdarować nim swoich bliskich :)
Tak ja, perfekcjonistka. Wszystko zawsze zaplanowane w każdym calu, a dziś siedzę sobie wygodnie w fotelu i piszę dla Was Świąteczny post. Bez nerwów i niepotrzebnych sprzeczek, cieszymy się każdą chwilą. I może nie będzie tyle pierniczków co w poprzednich latach, może zabraknie jednej potrawy, ale przeżyjemy ten czas w spokoju i radości. Odkąd nie mieszkam już w rodzinnym domu czuję jeszcze większą potrzebę obcowania z bliskimi. Nie mogę się doczekać kiedy usiądziemy razem przy stole, emocje, wypieki na buzi jak wtedy kiedy byliśmy dziećmi, ale one nie pojawią się za sprawą prezentów pod choinką, lecz z powodu tego, że jesteśmy wszyscy razem, że jesteśmy szczęśliwi, że mamy siebie. W tym roku mojego najmłodszego brata czeka dodatkowa rola :) Dobrze, że brody nie zgolił. Dasz radę Harry:) każdy ma w tym roku jakąś rolę :*
Dziękuję Aga z Lifestyle Inspiracje za piękną kartkę.

Życzę Wam Kochani Świąt pełnych rodzinnego ciepła.
Aby wszystkie żale i smutki poszły w niepamięć.
Abyśmy potrafili wybaczyć i przyjąć do swojego serca miłość.
Żebyście znaleźli czas na rozmowę z bliskimi, oraz chwilę na modlitwę za tych, których w tym roku zabraknie przy Wigilijnym stole.
A na koniec zdrowia, by kolejne Święta spędzić w tym samym gronie.
A na koniec coś specjalnego dla Was Całą noc padał śnieg oraz wyniki Mikołajkowego konkursu. Dziękuję wszystkim za udział w konkursie, za piękne komentarze. Organizator konkursu wybrał wpis, którego autorką jest wrooblesia@gmail.com. Serdecznie gratuluję. W celu odbioru nagrody uprzejmie proszę o kontakt e-mail

"W tych cudownych, bawełnianych kulach zakochałam się już w zeszłym roku. Mimo, że jeszcze nie mamy z ukochanym swoich własnych czterech kątów z całego serca zapragnęłam takie mieć, by rozświetlić każdy wieczór, tym ciepłym i miękkim światłem.
Kule byłby niezastąpionym towarzyszem naszego życia. W te gorsze i lepsze wieczory. Niekiedy spędzamy je w samotności, ponieważ praca czy szkoła nie pozwala nam być razem. A my oboje - charaktery marzycieli kochamy obecność czegoś wyjątkowego i niepowtarzalnego.
Większość ludzi myśli, że tylko kobiety mogą kochać takie dekoracje, otóż nie :) U mego boku jest mężczyzna, który pokochał je tak samo jak ja - myślę, że właśnie dlatego są magiczne.
Przystrojenie naszego pokoju takimi kulami dałoby wiele szczęścia. Myślę, że każde miejsce byłoby dla nich idealne.
Nad łóżkiem, kiedy kładziemy się po ciężkim dniu i opowiadamy sobie co dobrego nas spotkało i jak wiele musieliśmy pokonać, czemu sprostać - w świetle kul wszystkie te historie nabrałyby jeszcze więcej magii.
Na komodzie, między naszymi zdjęciami, które tworzą naszą cudowną historię i przypominają o najpiękniejszym momentach naszego młodego życia. W tym miejscu kule rozświetlałyby te obrazy z przeszłości jeszcze piękniej.
Nad kojcem naszego małego uszaka (tak, jest nas w pokoju troje :)), który jest iskierką w naszym życiu już od roku. Wyobrażam sobie kule na ścianie, które pod naszą nieobecność dają mu poczucie bezpieczeństwa. On też tęskni i czeka na nas każdego wieczoru.
Nad stołem, gdzie codziennie pijemy kawę, jemy śniadanie, śmiejemy się, rozmyślamy, tworzymy plany, mówimy o swoich marzeniach.

Kocham rzeczy wyjątkowe, takie, które sprawiają radość zaraz gdy tylko otworzę oczy, bądź gdy je zamykam. Zaraz po najsłodszym pocałunku podarowanym przez Ukochanego, przykicaniu mojego króliczego Serduszka, to właśnie bawełniane kule byłby najcudowniejszym powitaniem i pożegnaniem każdego dnia :) Udekorować swoje życie nimi byłoby cudownym uwieńczeniem tego roku, zwłaszcza, że nie był dla mnie łatwy i łaskawy.
Bawełniane kule to ciepło, a gdzie jest ciepło - tam jest dom. :)

Serdecznie pozdrawiam i życzę wszystkim powodzenia :)"

4 komentarze:

 1. Chciałabym życzyć ci, aby te, jak i każde kolejne święta były najpiękniejsze. Aby panował u ciebie klimat przepełniony miłością i życzliwością. Najważniejsze abyście wy i wasze rodziny były bezpieczne i zdrowe, a jeśli do tego zaowocuje w pieniądze tym lepiej :). Spełnienia najskrytszych marzeń i tych nieskrywanych oraz jak najwięcej prostych ścieżek w życiu. Nikola z Pastelowego domku :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję pięknie Kochana:) Tobie i Twoim najbliższym również życzę zdrowia, abyście w tym wyjątkowym czasie znaleźli czas na rozmowy i żeby z Waszych twarzy nie schodził uśmiech.

   Usuń
 2. Serdecznie dziękuje i ogromnie sie cieszę z wygranej! To dla mnie cudowna niespodzianka na Święta :)!!! Nie ukrywam łezki wzruszenia.

  Rownież życzę wszystkiego co najpiękniejsze, najlepsze i nietuzinkowe. Niech te Święta przyniosą wiele radości, uśmiechu i pyszności.


  Moc uścisków od wrooblesia@gmail.com :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Radosnych i rodzinnych Świąt !
  Pozdrawiam-D.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny:)